12. ročník 2020

proběhne v termínu !!ODLOŽENO!!
Místo srazu v Horní Branné na zámecké zahradě
GPS srazu 50°36'29.0"N, 15°34'10.5"E
Kontakt info@krajemjosefasira.cz

Více aktualit >>

Děkujeme za Váš zájem. Informace byly úspěšně odeslány.

Děkujeme za Váš zájem. Bohužel se data nepodařilo odeslat zkuste to prosím později.

Cyklovýlet Krajem Josefa Šíra 2020

Tento formulář slouží jako potvrzení o absolvování cyklovýletu. Na jeho základě Vám bude vystavený pamětní list a zaslaný na Vámi určenou emailovou adresu. Zároveň nám dá přehled o počtu výletníků, kteří se společně s námi tohoto ročníku zúčastní.

Základní informace o účastníkovi/účastnících
Zde vyplňte Vaše jméno, příjmení a email (email pouze v případě, chcete-li zaslat pamětní list). Pokud tento formulář vyplňujete i za ostatní spoluzávodníky, kteří s Vám cestu absolvovali, vyplňte detaily i ostatních.

Jméno a příjmení Mail Trasa
Účastník 1:

* Pokud o pamětní list nemáte zájem, email nevyplňujte. Pokud chcete zaslat pamětní list(y) na jednu adresu, ke každému řádku vložte stejný email.

Kdy jste výlet absolvovali?
Vyplňte den, kdy jste výlet absolvovali. Nezapomeňte, že tento ročník je vyhlášen od 23.05. - 23.06. 2020.

Potvrzení o absolvování trasy
Každá trasa má svůj záchytný bod (chcete-li Checkpoint). Sem můžete vložit fotku jako potvrzení o splnění úkolů. Tato sekce není jako jediná povinná, neboť né každý má možnost či chuť fotit a vkládat fotky.

Statistické výsledky tohoto formuláře budou zveřejněné na stránkách www.krajemjosefasira.cz. Na stránkách budou pouze uvedeny údaje o počtu účastníků a výběru tras. V případě, že rovněž souhlasíte s publikováním Vašich fotografií, tak zaškrtněte "Ano".

- ANO (souhlasím s publikováním fotografií)

Nahrát fotografie: